1398/07/15 جلسه هماهنگی مسئولین واحدهای شهرداری با شهردار بومهن  برگزار شد
جلسه هماهنگی مسئولین واحدهای شهرداری با شهردار بومهن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، صبح امروز جلسه هماهنگی، با حضور شهردار، قائم مقام و مدیران کلیه واحدهای شهرداری، به منظور رسیدگی و بررسی پیشرفت امور هریک از واحدها و بحث و تبادل نظر در جهت رفع موانع و مشکلات موجود برگزار گردید.

 

شهردار بومهن طی این جلسه ضمن تشکر از همه پرسنل شهرداری در خصوص فعالیتهای صورت پذیرفته،برخورد مناسب وجلب رضایت ارباب رجوعان را خواستار شد.

 

وی از مدیران دوایر شهرداری درخواست کرد، بیش از گذشته در راه خدمت بی منت به شهر و شهروندان و تکریم مردم در نظام اداری و تسریع در انجام فرآیندهای انجام کار و حرکت به سمت سازمانی توانمند و پاسخگو اهتمام و تلاش نمایند .

 

علی بخشی ، خدمت به مردم را وظیفه دانست و خاطر نشان کرد: هدف ما خدمت رسانی و خدمتگزاری به شهروندان است و آنچه در توان داریم دریغ نخواهیم کرد.

 

شهردار بومهن به مهمترین مطالبات مردمی که شفاف سازی در همه برنامه ها و پروژه هاست اشاره و افزود: برای اینکه اعتماد مردم را بدست بیاوردید و مشارکت عمومی مردم را بهمراه داشته باشید با شفاف سازی مدیریت شهری حتما موفق خواهید بود.

 

در ادامه این جلسه هریک از مدیران واحدها نیز به ارائه گزارشی از عملکرد واحد مربوطه پرداخته و مشکلات پیرامون را بیان و به بحث و بررسی در خصوص حل مشکلات پرداختند.

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 24
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal