1398/07/14 برخورد جدی شهرداری بومهن با  ساخت و ساز غیر مجاز و عوامل سدمعبر
برخورد جدی شهرداری بومهن با ساخت و ساز غیر مجاز و عوامل سدمعبر

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، جلسه هماهنگی بمنظور بررسی فعالیت های واحد انضباط شهری و پلیس ساختمان و ارائه راهکارهای مناسب جهت تقویت عملکرد بهتر واحداهای مذکور با حضور قائم مقام شهردار و مدیران دوایر مربوطه برگزار شد.

 

پیشگیری از ساخت و ساز غیر مجاز، برخورد قانونی با افراد سودجو، ساماندهی، کنترل و رفع معضل سد معبر در کنار برخورد قاطعانه از موارد مطروحه در این جلسه بود.

 

حسن الماسی مفیدی طی این جلسه اظهار داشت: با تمام توان و بکارگیری کلیه امکانات با حمایت دستگاه قضایی نسبت به جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز اقدام می گردد و با افراد خاطی برخورد قانونی خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در سطح منطقه با جدیت پیگیری می شود؛ گفت: عدم رعایت ضوابط و مقررات ساخت و ساز شهری از جمله دیوار کشی، ساخت بدون مجوز، عدم توجه به تراکم مجاز، تغییرات در کاربری و غیره از جمله موارد ساخت و ساز غیرمجاز و تخلفات ساختمانی است و بر لزوم توجه بیشتر شهروندان به رعایت قوانین ساخت و ساز تأکید کرد.

 

قائم مقام شهردار بومهن ، رفع سد معبر را یکی از مهم ترین واصلی ترین وظایف قانونی که بر عهده شهرداری است،دانست وعنوان کرد: این وظیفه مهم شهرداری توسط پلیس انظباط شهری اجرا می شود .

 

وی اضافه کرد:در جهت پیشگیری از تضییع حقوق شهروندی و همچنین بهبود وضعیت عبور و مرور مردم در پیاده‌روها و تردد خودروها در معابر اصلی انجام اقدامات لازم  و تذکرات جدی در این راستا در دستور کار نیروهای انظباط شهری قرار گرفته است.

 

گفتنی است طبق تبصره یک بند 2 ماده 55 قانون شهرداریها، سد معابر عمومی، اشغال پیاده روها و استفاده غیرمجاز ممنوع است.

 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 40
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal