1398/06/27 آماده سازی سایت ساماندهی و عقیم سازی سگ های سرگردان در منطقه گندک
آماده سازی سایت ساماندهی و عقیم سازی سگ های سرگردان در منطقه گندک

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، سایت ساماندهی و عقیم سازی سگهای سرگردان و بلاصاحب در زمینی به مساحت 2000 مترمربع توسط شرکت مدیریت پسماند شهرداریهای شهرستانهای دماوند و پردیس (پاک راستین سپهر) با هزینه ایی بالغ بر 4 میلیارد ریال احداث شده است.

 

گفتنی است این سایت بر اساس نقشه های تایید شده اداره دامپزشکی شهرستان دماوند و همچنین سازمان محیط زیست و بر اساس استاندارد فعالیت میکند.

 

تمامی فعالیتهای این سایت بر اساس بخشنامه و شیوه نامه سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور انجام خواهد شد و مراحل زنده گیری و انتقال به سایت جهت انگل زدایی، عقیم سازی و مراقبت به مدت 2 روز و همچنین رهاسازی در طبیعت به صورت منظم صورت خواهد گرفت.

 

تمام این مراحل با همکاری  سازمانهای مردم نهاد و زیر نظر دوستداران حیوانات انجام می گیرد. این سایت شامل محوطه های جداسازی و همچنین اتاقهای نگهبانی، آشپزخانه، اتاق معاینه و جراحی می باشد. همچنین سایت فوق جهت رسیدگی به تمامی سگهای دو شهرستان دماوند و پردیس احداث شده است.

 

لازم به ذکر است شهروندان بومهنی می توانند در صورت مشاهده سگ های سرگردان  و بلا صاحب با سامانه 137 و یا شماره تلفن 76223574 واحد خدمات شهری شهرداری بومهن تماس حاصل نمایند.

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 18
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal