1398/06/26 جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری بومهن با حضور نمایندگان استانی و شهرستانی برگزار شد
جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری بومهن با حضور نمایندگان استانی و شهرستانی برگزار شد

جلسه مدیریت بحران شهرداری بومهن با حضور نماینده ستاد بحران استانداری تهران و فرمانداری پردیس،نماینده دادگستری شهرستان، دیگر مدیران و روسای عضوکارگروه هشدار و اطلاع رسانی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن ، این جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد، سپس عباس صمدی دبیر ستاد بحران شهر بومهن گزارشی از عملکرد ستاد و کارگروه امداد و نجات ارائه کرد.

 

در ادامه اسماعیل میرطاهری نماینده شورای شهر در ستاد بحران، در ارتباط با لزوم تجهیز سوله بحران توسط هلال احمر و برگزاری جلسه مشترک با حضور شهرداران شهرهای مجاور برای هدایت صحیح آبهای سطحی،کنترل سیلاب حاصل از بارش شدید باران و جلوگیری از هرگونه خسارت به تاسیسات شهری بومهن تاکید کرد.

 

سپس شکاری نماینده فرمانداری در ستاد بحران، بر موضوع آمادگی و انجام عملیات پیشگیری و لایروبی رودخانه و انهار تاکیدکرد.

 

نماینده دادگستری در ستاد بحران نیز درخصوص مکاتبه اخیر دادستان شهرستان پردیس مبنی بر شناسایی اماکن فاقد امنیت، گزارشی را ارائه و روند انجام آن را به جلسه بعد موکول نمود.

 

نماینده استانداری در ستاد بحران ضمن تاکید بر برگزاری کارگروه های تخصصی مدیریت بحران و ‌استفاده از تجربیات کارشناسان مدیریت بحران بر امر آموزش پرسنل و مدیران اجرایی و‌ پیگیری مطالبات به حق ارائه شده از سوی استان قول مساعد دادند.

 

اهم مهمترین مصوباتی که در این جلسه به تصویب رسید:

 

1- مقرر گردید بازدید از محل ساخت و ساز در حریم مسیل گلدره چای توسط شرکت آب و فاضلاب و مسیر جایگزین دسترسی به رودهن از طریق بلوار امام رضا و‌ پل جدید الاحداث مواصلاتی شهرک کشاورزی از طریق جاده خاکی پیشنهادی بازدید و مورد بررسی قرار گیرد.

 

2-مقرر گردید با توجه به شناخت نماینده استان در ستاد بحران شهر و بازدید میدانی از شهر بومهن، ستاد مدیریت بحران استانداری تهران با برگزاری  جلسه ای مشترک با شهرداران شهرهای بومهن پردیس و رودهن ، نماینده فرمانداریها و ‌اعضای شورا در ستاد بحران شهرهای همجوار و شرکت عمران پردیس برای مهار و کاهش خسارت به واسطه سیلاب های بارشی باران در پاییز و زمستان که به شهر بومهن وارد میسازد، راهکار اجرایی مناسب مشخص و در این راستا پیش بینی و اقدامات عمرانی هدایت صحیح آبهای سطحی از حاصل بارش ها را معمول نمایند.

 

3-مقرر گردید نماینده شورای شهر در ستاد بحران موضوع موافقتنامه اختصاص سوله بحران را به هلال احمر در اسرع وقت پیگیری و اقدام عاجل برای تجهیزات امدادی را  فراهم نماید.

 
 
 
 
 
 
 

 

تعداد بازدید: 35
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal