1397/05/20  شهردار بومهن: 20 میلیارد تومان صرف پروژه های عمرانی بومهن شد
شهردار بومهن: 20 میلیارد تومان صرف پروژه های عمرانی بومهن شد

سعید علی بخشی در مراسم تجلیل از خبرنگاران طی سخنانی با اشاره به رشد روز افزون شبکه و فضاهای مجازی اظهار داشت: با توجه به اینکه خبرنگاران وظیفه سنگین انتقال اخبار موثق و روشنگری اذهان عمومی را بر عهده دارند در این برهه که کشور بیشتر از هر زمان دیگری به دریافت اخبار و اطلاعات امیدوار کننده و صحیح نیازمند است مسئولیت اصحاب رسانه سنگین تر از قبل شده است.


بخشی در ادامه با اشاره به اینکه کار فرهنگی کاری نیست که به چشم دیده شود افزود: دشمن با توجه به امکاناتی که دارد در زمینه های فرهنگی بیشتر از خود ما کار کرده است چرا که دشمن درصدد گرفتن فرهنگ و اعتقادات جوانان کشور است.


وی با بیان اینکه نباید از انتقاد سازنده فاصله گرفت گفت: باید فرهنگ سازی کنیم که مردم انتقاد سازنده داشته باشند و اگر معضلی را در شهر مشاهده می کنند با انتقاد سازنده آن را بیان کنند و بهانه به دست رسانه های معاند ندهند.


شهردار بومهن با تشریح اقداماتی که توسط شهرداری و شورای شهر بومهن صورت گرفته است گفت: 3 سوله ورزشی در هفته دولت افتتاح می شود و مقبره شهدا با سرعت خوبی در حال انجام است و همچنین کلنگ زنی فرهنگسرا و فاز دوم آتشنشانی و هلال احمر نیز در هفته دولت انجام خواهد شد.


بخشی با اشاره به اینکه در شهر بومهن فعالیت های فرهنگی هم تراز با فعالیت ها و پروژه های عمرانی پیشرفت دارد، گفت: در زمینه فرهنگی تلاش کردیم برای سال جاری ستاد نوروزی خوبی تشکیل شود و در استان تهران به رتبه سوم دست پیدا کردیم.


وی در ادامه به بودجه بومهن اشاره کرد و گفت: بودجه شهر 45 میلیارد تومان بوده است که از این میزان 25 میلیارد صرف هزینه های جاری و20 میلیارد تومان بودجه پروژه های عمرانی بوده است.

 

تعداد بازدید: 18
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal