1397/05/20 شهردار بومهن: مسئولیت اصحاب رسانه از گذشته سنگین تر شده است
شهردار بومهن: مسئولیت اصحاب رسانه از گذشته سنگین تر شده است

 سعید علی بخشی روز چهارشنبه به مناسبت روز خبرنگار در مراسم تجلیل از خبرنگاران با اشاره به رشد روز افزون شبکه و فضاهای مجازی اظهار داشت: در این زمان که کشور بیشتر از هر زمان دیگری به دریافت اخبار و اطلاعات امیدوارکننده و صحیح نیازمند است مسئولیت اصحاب رسانه سنگین تر از قبل شده است.


وی افزود: دشمن با امکانات خود در زمینههای فرهنگی بیشتر از خود ما کار کرده و درصدد آسیب رساندن به فرهنگ و اعتقادات جوانان کشور است.


علی بخشی با بیان اینکه نباید از انتقاد سازنده فاصله گرفت عنوان کرد: فرهنگ سازی برای انتقاد سازنده را در دستور کار خود قرار بدهیم، و به مردم انتقاد سازنده را آموزش بدهیم تا مردم معضلات شهر خود را به همین شیوه به ما انتقال بدهند.


شهردار بومهن با اشاره به پروژه‌های در دست اقدام اظهار داشت: ساخت 3 سوله ورزشی، تکمیل ساخت مقبره شهدا، کلنگ زنی فرهنگسرا و فاز دوم آتشنشانی و ساخت سوله بحران هلال احمر از پروژه‌های در دست اقدام شورای اسلامی شهر و شهرداری است که در هفته دولت افتتاح خواهد شد.


شهردار بومهن عنوان کرد: فعالیت‌های فرهنگی همتراز با فعالیتها و پروژههای عمرانی در شهر بومهن پیشرفت دارد و در زمینه برگزاری مراسم آیینی، سنتی و فرهنگی در استان تهران به رتبه سوم دست پیدا کردیم.


وی در ادامه با اشاره به بودجه شهر بومهن اظهار داشت: بودجه شهر 45 میلیارد تومان است از این میزان 25 میلیارد صرف هزینه های جاری و 20 میلیارد تومان بودجه پروژه‌های عمرانی می شود و در صدد افزایش بودجه هستیم تا پاسخگوی مطالبات بر حق مردم باشیم.

تعداد بازدید: 23
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal