1397/05/18 آئین نکوداشت مقام خبرنگار و تجلیل از اصحاب رسانه در شهرداری بومهن برگزار شد
آئین نکوداشت مقام خبرنگار و تجلیل از اصحاب رسانه در شهرداری بومهن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه، صبح روز هفدهم مرداد ماه، به میزبانی شهرداری و شورای اسلامی شهر برگزار شد.

 

این مراسم با حضور حجت الاسلام توسلی امام جمعه شهرستان پردیس، حجت الاسلام عبداللهی رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان، حجت الاسلام حسینی تبار رئیس اداره تبلیغات اسلامی،برادر شهید خبرنگار در مزار شریف افغانستان محمود صارمی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بومهن و جمعی از خبرنگاران منطقه در سالن اجتماعات شهرداری بومهن برگزار گردید.

 

محمود قانبیلی رئیس شورای اسلامی شهر بومهن؛ ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه گفت: خبرنگاران محترم رسالتی عظیم بر دوش دارند و انشالله که در پی انتقال حق و تقاط قدرت و توانمندیها و ظرفیت های آشکار و پنهان شهرستان باشند و اخبار منطقه به دور از فضای غرض ورزی و با دید کارشناسی اخبار به اطلاع عموم افراد برسانند.

 

سعید علی بخشی شهردار بومهن نیز در مراسم تجلیل از خبرنگاران با ایراد سخنانی کوتاه از اهمیت ، نقش و جایگاه خبر و اطلاع رسانی گفت: مقام معظم رهبری فرموده اند: تمام کارهای خوب دولت باید اطلاع رسانی شود و این اطلاع رسانی از وظایف مهم و نقش و اهمیت کار خبرنگاران است.

 

علی بخشی اظهار داشت: حضور خبرگاران احترام آمیز است و ما امیدواریم که با رسالتی که بر عهده خبرنگاران است ما را در انجام وظایفمان یاری کنند.

 

شهردار بومهن با اشاره به رشد روز افزون شبکه و فضاهای مجازی اظهار داشت: در این زمان که کشور بیشتر از هر زمان دیگری به دریافت اخبار و اطلاعات امیدوارکننده و صحیح نیازمند است مسئولیت اصحاب رسانه سنگین تر از قبل شده است.


وی با بیان اینکه نباید از انتقاد سازنده فاصله گرفت عنوان کرد: فرهنگ سازی برای انتقاد سازنده را در دستور کار خود قرار بدهیم و به مردم انتقاد سازنده را آموزش بدهیم تا مردم معضلات شهر خود را به همین شیوه به ما انتقال بدهند.


شهردار بومهن با اشاره به پروژه‌های در دست اقدام اظهار داشت: ساخت 3 سوله ورزشی، تکمیل ساخت مقبره شهدا، کلنگ زنی فرهنگسرا و فاز دوم آتشنشانی و ساخت سوله بحران هلال احمر از پروژه‌های در دست اقدام شورای اسلامی شهر و شهرداری است که در هفته دولت افتتاح خواهد شد.


علی بخشی تصریح کرد: فعالیت‌های فرهنگی همتراز با فعالیتها و پروژههای عمرانی در شهر بومهن پیشرفت دارد و در زمینه برگزاری مراسم آیینی، سنتی و فرهنگی (ستاد نوروزی) در استان تهران به رتبه سوم دست پیدا کردیم.


وی در ادامه با اشاره به بودجه شهر بومهن اظهار داشت: بودجه شهر 45 میلیارد تومان است ،از این میزان 25 میلیارد صرف هزینه های جاری و 20 میلیارد تومان بودجه پروژه‌های عمرانی می شود و در صدد افزایش بودجه هستیم تا پاسخگوی مطالبات بر حق مردم باشیم.


در پایان شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر به رسم یادبود از برادر شهید خبرنگار محمود صارمی و خبرنگاران شهرستان پردیس با اهدای لوح و هدایا تقدیر و تشکر کردند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 40
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal