1397/05/14 شهردار بومهن در دومین جلسه ستاد بازآفرینی شهری:اختصاص تسهیلات نوسازی و بخشودگی عوارض صدور پروانه برای مشارکت کنندگان
شهردار بومهن در دومین جلسه ستاد بازآفرینی شهری:اختصاص تسهیلات نوسازی و بخشودگی عوارض صدور پروانه برای مشارکت کنندگان

 به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، سعید علی بخشی از شرایط اختصاص تسهیلات نوسازی و راهکارهای رفع مشکل مالکیت ساکنان در محدوده محله های هدف و پیشنهادات بخشودگی عوارض صدور پروانه برای مشارکت کنندگان  در جلسه طرح بازآفرینی شهری خبر داد.
 
 
این جلسه با حضور فرماندار، معاون عمرانی فرماندار، بخشدار بومهن، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر بومهن و روسای ادارات راه و شهرسازی، برق، گاز، بهزیستی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محیط زیست، آب و فاضلاب، ثبت اسناد و املاک، آموزش و پرورش و کارشناسان برنامه ریزی و فنی عمرانی فرمانداری در محل سالن جلسات برگزار شد.


فرماندار پردیس در این جلسه ضمن تشریح مراحل مختلف پیشبرد اهداف طرح در محله هدف، خواستار ارائه توضیحات کامل تر پیرامون سیاست های جابه‌جایی ساکنان یا در جاسازی واحدها در محلات مورد نظر شد و بر کاهش تصدی گری بخش دولتی و عمومی و افزایش مشارکت بخش خصوصی در این زمینه تاکید کرد.


سعید علی بخشی شهردار بومهن : شرایط اختصاص تسهیلات نوسازی و راهکارهای رفع مشکل مالکیت ساکنان در محدوده محله های هدف را تشریح کرد و  سپس از انتخاب یک محله به عنوان اولویت اول اجرای طرح بازآفرینی خبر داد و از پیشنهادات بخشودگی 40 و 20 درصدی عوارض صدور پروانه برای مشارکت کنندگان این طرح و صدور رایگان آن برای افراد تحت پوشش اداره بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد.


در پایان این جلسه حاضرین بر لزوم همکاری همه ادارات خدمات رسان و اجرایی  تاکید کردند و راهکارهای جلب مشارکت ساکنان، خیرین و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی بررسی شد.

 

 

 
تعداد بازدید: 23
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal