1397/04/20  اجرای طرح جهادی حذف زوائد بصری و جمع آوری تابلو های تبلیغاتی غیر مجاز در شهر بومهن
اجرای طرح جهادی حذف زوائد بصری و جمع آوری تابلو های تبلیغاتی غیر مجاز در شهر بومهن

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، طرح ویژه انضباط شهری توسط شهرداری و نیروی انتظامی با هماهنگی دادستان محترم شهرستان پردیس در معابر اصلی و پیاده روهای شهر بومهن در حال انجام است.

 

شهردار بومهن با اعلام این خبرگفت: به منظور حذف زوائد بصری ناشی از نصب تابلوهای تبلیغاتی بدون مجوز بر روی نما و پشت بام ساختمان‌ها در معابر سطح شهر بومهن، تابلوهای تبلیغاتی غیر مجاز طی چندین  مرحله جمع آوری می گردد.

 

علی بخشی عنوان کرد: نصب تابلوهای تبلیغاتی و معرف کاربری بر پشت بام ساختمانها با اشکال و ابعاد مختلف آشفتگیهای بصری زیادی بوجود می آورد، لذا بر اساس مواد 55 و 92 قانون شهرداریها موضوع ساماندهی، اصلاح و جمع‌ آوری تابلوهای تبلیغاتی و معرف کاربری صنوف مختلف در دستور کار قرار گرفته‌ است.


وی افزود: هدف از این اقدامات حذف تابلوهای بدون مجوز در تمام معابر شهر است و این طرح تا حذف کامل زواید بصری و تابلوهای غیر مجاز ادامه خواهد داشت.


شهردار بومهن با تأکید بر ضرورت جمع آوری تابلوهای غیرمجاز از سطح شهر، گفت: پاکسازی معابر از تابلوها و بنرهای غیرمجاز با توجه به اهمیت سیمای شهری در ایجاد آرامش، نشاط اجتماعی، حفظ و افزایش بهداشت روانی جامعه و ضرورت پیشگیری از اختلال در سیمای شهری صورت می گیرد.


وی اظهار داشت: این عملیات به همت واحد خدمات شهری ،زیباسازی ،پلیس ساختمان، سد معبر، تاسیسات و ابزار و ماشین آلات شهرداری با عنوان (اجرای طرح جهادی جمع آوری تابلوهای غیرمجاز از سطح شهر) در حال انجام می باشد.

 
علی بخشی افزود:این اقدام در جهت جلب رضایت شهروندان صورت گرفته و انتظار داریم مردم نیز ضمن عدم نصب تابلوهای تبلیغاتی غیر مجاز، در اجرای این طرح با خادمین خود در شهرداری همکاری کنند.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 26
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal