1397/04/11 دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با دادستان شهرستان پردیس به مناسبت هفته قوه قضائیه
دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با دادستان شهرستان پردیس به مناسبت هفته قوه قضائیه

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، پیش از ظهر امرزو شهردار،رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ،به مناسبت هفته قوه قضاییه ، با حضور در دفتر دادستان و رئیس دادگستری شهرستان پردیس  با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

 

شهردار بومهن ؛ در این دیدار ضمن تبریک هفته ی قوه قضاییه و گرامیداشت سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یارانش، بر همدلی و وحدت،تعامل و همکاری هر چه بهتر میان شهرداری و دادگستری تاکید نمودند.

 

علی بخشی افزود: : مجموعه شهرداری و شورا در تمام بخش‌ها همگام با دادگستری بوده و تمام همت خود را برای حل و فصل معضلات این شهر انجام خواهند داد .

 

وی تصریح کرد : دستگاه قضاء در جامعه از حساسیت و اهمیت خاصی برخوردار است و این مجموعه موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می‌شود .

 

در ادامه شهردار بومهن نقش دادگستری را در ایجاد امنیت پایدار نقشی اساسی دانسته و افزود: امنیتی که به حمدلله در شهرستان شاهد وجود آن هستیم مرهون زحمات دادستان، رئیس دادگستری و کارکنان خدوم دستگاه قضایی می باشد.در پایان شهردارو اعضای شورای اسلامی شهر با آرزوی توفیق بیش از پیش برای کارکنان دستگاه قضایی آمادگی خود را برای همکاری با این دستگاه اعلام داشتند.

 

 
 
تعداد بازدید: 28
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal