1397/04/06 همایش پیاده روی صبحگاهی با شعار (( نه به اعتیاد)) در شهر بومهن برگزار شد
همایش پیاده روی صبحگاهی با شعار (( نه به اعتیاد)) در شهر بومهن برگزار شد

این همایش که از سوی اداره ورزش و جوانان و با همکاری و حمایت هیات ورزشهای همگانی بومهن، شهرداری و شورای اسلامی بومهن و باشگاه های ورزشی خصوصی تدارک دیده شده بود، از زمین چمن آغاز شد و در بوستان باغ چنار بومهن به اتمام رسید.


شهرام زائدی رییس هیات ورزشهای همگانی بومهن در این همایش با گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر، به شعار جهانی این روز یعنی «جامعه سالم و عاری از اعتیاد» اشاره و اظهار کرد: جامعه ای می تواند به پیشرفت و ترقی برسد که دارای جوانانی شاداب و باانگیزه باشد.

 

عضو شورای اسلامی بومهن افزود: هیات ورزشهای همگانی بومهن درصدد است تا هم در زمینه مهارتی و حرفه ای ورزش جوانان و هم در پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان گام های موثری بردارد.

 

زائدی خاطرنشان کرد: والدین باید برای در امان ماندن فرزندان خود و به دنبال آن داشتن جامعه ای عاری از مواد مخدر، آنان را به سمت ورزش سوق دهند و نقش اصلی خود را در تربیت و موفقیت فرزندان، فراموش نکنند.

 

وی برگزاری این مسابقات و همایش ها را برای دوری آسیب های اجتماعی از خانواده ها موثر دانست و گفت: هیات همگانی و مجموعه شورای اسلامی بومهن و اداره ورزش با تعامل سایر دستگاه ها نسبت به برگزاری مسابقات و ورزش های همگانی در سطح عمومی به صورت مستمر اقدام و روز یکشنبه 10 تیرماه یک همایش پیاده روی شامگاهی با حضور خانواده ها را برگزار خواهیم کرد.


در ادامه قانبیلی رییس شورای اسلامی بومهن گفت: برنامه های فرهنگی ورزشی با شعار سلامت و فعالیت های گروهی و دوری از آسیب های اجتماعی، باعث تقویت اعتماد به نفس فرزندان و مقاومت و پایداری در برابر فشار گروه همسالان و قدرت نه گفتن به درخواست نامعقول دیگران می باشد.

 

وی افزود: باید فرزندان را قبل از مواجه شدن با شرایط بحرانی نسبت به مضرات و عواقب ویرانگر آسیب های اجتماعی بویژه موادمخدر آگاه سازیم.

 

قانبیلی خاطرنشان کرد: همه باید دست در دست بدهیم تا زمینه مطالعه، ورزش و تفریحات سالم برای فرزندان مان فراهم گردد.


در ادامه جوشنلو رییس کمیسیون ورزش شورای اسلامی بومهن با تقدیر از شهروندانی که در این برنامه ورزشی شرکت نمودند، گفت: پیاده روی بهترین و ساده‌ترین ورزش برای تمامی سنین است که تاثیر زیادی در بهبود روند زندگی و داشتن تناسب اندام افراد دارد.

 

وی افزود: پیاده روی ورزشی مناسب برای همه سنین به شمار می‌آید و تنها ورزشی است که کمتر کسی می‌تواند از انجام دادن آن به دلایل واهی فرار کند.

 

جوشنلو ادامه داد: توسعه ورزش همگانی در سطح شهر و با حضور شهروندان، گامی مؤثر در راستای پیشگیری از گرایش جوانان به مواد مخدر است.

 

گفتنی است ورزشکاران  بومهنی در این برنامه حضور فعال و پرشوری داشتند.

 
 
 
 

 
 
 
 

 

تعداد بازدید: 22
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal