1400/05/09 خانه بهداشت و طب کار سیاهبند بومهن به شبکه بهداشت تحویل شد
خانه بهداشت و طب کار سیاهبند بومهن به شبکه بهداشت تحویل شد

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن؛ پس از نیاز سنجی و امکان سنجی در ناحیه کارگاهی سیاهبند، مرکز بهداشت و طب کار توسط شهرداری ساخته و به شبکه بهداشت و درمان شهرستان تحویل شد.

 

حسین موسوی در حاشیه واگذاری مرکز طب کار به شبکه بهداشت و درمان گفت: این مرکز با صرف اعتباری در حدود 750 میلیون تومان ساخته و در سطح شهر خدمات رسانی خواهد کرد.

 

وی ادامه داد: در محدوده شهرک کارگاهی سیاهبند بومهن در حدود 700 واحد کارگاهی مستقر  شده که 79 هکتار عرصه این محدوده است و برای 5 هزار و 500 کارگر شاغل در این ناحیه صنعتی تاکنون مرکز طب کار و بهداشت راه اندازی نشده بود.

 

شهرداربومهن با اشاره به وظایف این مرکز، اظهار داشت: بررسی وضعیت سلامت جسمی نیروهای کارگری، آموزش مسائل بهداشتی محیط کار بخشی از وظایف این مرکز است و علاوه برآن ساکنان این منطقه می توانند از خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده در این مرکز نیز استفاده کنند.

 

وی ادامه داد: ساختمان مرکز به شبکه بهداشت و درمان شهرستان تحویل داده شد تا پس از تجهیز،  ساکنان از خدمات درمانی و بهداشتی این مرکز استفاده کنند.

 

گفتنی است ساختمان مرکز بهداشت 40 سال پیش توسط مرحوم «فرامرز زاهدی» به شبکه بهداشت هبه شد و بعد از گذشت سالها  از هبه این ملک، سال گذشته بنا به دستور «عبدالعظیم رضایی» فرماندار کار ساخت ملک آغاز و به شبکه بهداشت و درمان شهرستان تحویل شده است.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 173
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal