1399/06/25 ملاقات مردمی شهردار بومهن با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد
ملاقات مردمی شهردار بومهن با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد

دیدار مردمی حسین موسوی شهردار بومهن با شهروندان شریف به جهت رسیدگی به مشکلات و مسائل مدنظر آنها، صبح امروز سه شنبه 25 شهریورماه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

 

بنابر این گزارش؛ در برنامه ملاقات مردمی این هفته، 15 نفر از شهروندان مسائل و مشکلات و درخواست های خود در خصوص املاک و حقوقی، شهرسازی و اصناف را مطرح و شهردار با توجه به موضوعات و درخواست های مردم، جهت پیگیری و رسیدگی به آنها دستورات لازم و مرتبط را به مسئولین واحدهای مربوطه صادر کرد.

 

لازم به ذکر است تمامی مدیران و مسئولان حوزه های مختلف شهرداری بومهن در همه روزهای هفته درب اتاقشان به روی ارباب رجوعان باز است و ملزم به پاسخگویی به مشکلات و مطالبات مراجعه کنندگان هستند.

 
شهردار بومهن هدف از ملاقات های مردمی را رسیدگی سریع ، بدون واسطه و اهمیت دادن به شهروندان در خصوص حل مشکلات آنان عنوان کرد و بر همگان نیز موضوع مردم محوری ، انسان دوستی و اخلاق خوش با شهروندان را یادآور شد.
 

گفتنی است دیدار های مردمی ،سه شنبه هر هفته برگزار میشود و متقاضیان ملاقات با شهردار می توانند با مراجعه به واحد روابط عمومی نسبت به ثبت نام و اخذ نوبت  اقدام کنند.

 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 65
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal