1399/06/20 شهردار بومهن از اجرای طرح تشدید برخورد با سد معبر کنندگان خبر داد
شهردار بومهن از اجرای طرح تشدید برخورد با سد معبر کنندگان خبر داد

شهردار بومهن از اجرای طرح تشدید برخورد با وانت بارهای سیار و دستفروشانی که اقدام به تصرف پیاده‌روها و معابر می‌کنند خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، طبق بند 2 ماده 55 قانون شهرداری‌ها، سد معابر عمومی و اشغال پیاده‌روها ممنوع است و با متخلفان برابر قانون برخورد می‌شود.

 

شهردار بومهن گفت:تداوم اجرای طرح انضباط شهری و جلوگیری از سد معبر دستفروشان و بساط گستران به همت پرسنل انضباط شهری شهرداری و با مشارکت  پلیس راهور و نیروی انتظامی شهرستان پردیس کماکان ادامه دارد.

 

وی تاکید کرد: سد معبر و فعالیت دست فروشان و یا وانت‌بارهای سیار به خصوص در نقاط پرخطر ریسک ایجاد حوادث را افزایش می‌دهد و شهرداری مکلف است نسبت به رفع سد معبر اقدام کند.

 

حسین موسوی افزود :هر گونه سد معبر و ایجاد مزاحمت از سوی اصناف بازار، وانت بارها و دستفروشان، ابتدا به صورت تذکر شفاهی انجام خواهد شد و در صورت توجه نکردن و تکرار تخلف ، ماموران شهرداری نسبت به جمع آوری اجناس اینگونه افراد اقدام می کنند.

 

شهردار بومهن در پایان ضمن قدردانی از شهروندان قانونمند ابراز نمود: برقراری نظم و انضباط شهری بدون حمایت و همکاری کلیه شهروندان امکان پذیر نخواهد شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 47
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal