1399/06/15 زنگ بازگشایی مدارس شهر بومهن با حضور مدیریت شهری نواخته شد
زنگ بازگشایی مدارس شهر بومهن با حضور مدیریت شهری نواخته شد

زنگ بازگشایی مدارس به صورت نمادین در آیینی با حضور مسئولین شهرستان پردیس در دبیرستان دخترانه مسلم ابن عوسجه نواخته شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، صبح شنبه پانزدهم شهریور ماه زنگ بازگشایی مدارس به صورت نمادین در آیینی با حضور فرماندار و امام جمعه شهرستان، شهردار و رئیس شورای شهر بومهن، فرماندهی نیروی انتظامی، معاونت آموزش ابتدایی شهرستانهای استان تهران و همچنین رئیس آموزش و پرورش شهرستان به صدا در آمد.

 

در آغاز این مراسم ،بختیاری معاونت آموزش ابتدایی شهرستانهای استان تهران، ضمن خیرمقدم به دانش آموزان و تبریک آغاز سال جدید تحصیلی گفت:ایام سوگواری امام حسین است، سعی کنیم مرام و منش امام حسین سرمشق ما باشد، امام حسین همگی ما را به ادب و حیا و تزکیه نفس سفارش اکید نموده اند و بنده بعنوان یک معلم اعتقادم اینست که باید انسان گونه زندگی کنیم و از فلسفه محرم درس بگیریم.

وجود این ویروس منحوس، به همه ما آموخت که نباید غرور داشته باشیم و از تک تک شما انتظار داریم که پروتکلها و دستورالعملهای بهداشتی را رعایت کنید.

 

در ادامه امام جمعه شهرستان نیز طی سخنانی با تبریک آغاز سال تحصیلی عنوان کرد:خیلی خوشحالم که امروز در اولین روز بازگشایی مدارس در جمع شما دآنش آموزان عزیز هستم.

 

حجت الاسلام حسینی اضافه کرد: واقعه عاشورا درسهای بزرگی به ما داده است، دشمنان امام حسین که قریب سی هزار نفر بودند همگی با کینه از امام علی(ع) دور هم جمع شدند و زر و زور معاوینه باعث ایجاد کینه در دل کوفیان شده بود.

 

در حال حاضر هم دشمنان امروزی با ایجاد فضای مجازی جوانان ما را به سمت خود میکشانند. امیدوارم همگی ما به توطئه های دشمنان واقف باشیم و با دانش و آگاهی آنها را خنثی کنیم.

 

فرماندار پردیس نیز آغاز سال تحصیلی را به معلمان و  دانش آموزان تبریک گفت و افزود: از مدیریت آموزش و پرورش و مدیریت این دبیرستان جهت آمادسازی مقدمات این مراسم تقدیر میکنم.

 

این مقام مسئول بیان داشت: سال تحصیلی در سال جاری نیز با وجود بیماری منحوس کرونا، آغاز شده و باید با صبر و تلاش و رعایت کلیه دستورالعملها، انشالله بر این بیماری فائق آییم.

 

رضایی گفت: ما نمیتوانیم در بحث کسب علم و دانش فرزندانمان خلل ایجاد کنیم،در همین راستا باید دستوالعملهای ابلاغی را نیز رعایت کنیم و همگی با همفکری و اتحاد و با رعایت پروتکلها این نگرانیهای موجود را رفع کنیم.

 

شهردار بومهن نیز آغاز سال تحصیلی جدید را به مدیران مدارس، معلمین و دانش آموزان تبریک گفته و از دانش آموزان خواستند تا با تلاش و پشتکار و با تکیه بر علم و آگاهی و به دور از هر دغدغه ای به علم افزایی بیاندیشند.

 

پس از این مراسم دانش آموزان طبق گروه‌بندی و رعایت موازین بهداشتی در کلاس‌های درس حاضر شدند.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 91
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal