1397/10/15 فعالیت شبانه روزی ستاد برف روبی شهرداری بومهن در بازگشایی معابر سطح شهر
فعالیت شبانه روزی ستاد برف روبی شهرداری بومهن در بازگشایی معابر سطح شهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری بومهن، با توجه به بارش برف روز پنجشنبه ، ستاد برف روبی شهرداری بومهن با تجهیزات ،ماشین آلات و آمادگی کامل نیروهای انسانی خود اقدام به نمک پاشی معابر سطح شهر در ساعات اولیه شروع بارش نمود و بر حسب وظیفه خدمات دهی به شهروندان و مسافران  عزیز را آغاز نمود.

 

علی بخشی  شهردار بومهن گفت: با شروع فصل سرما و بارش های زمستانی ستاد برف روبی شهرداری بومهن با آماده باش کامل کلیه نیروهای انسانی و تجهیز ماشین آلات به صورت 24 ساعته آمادگی مقابله با برف و یخبندان در سطح شهر را داشته، و همانگونه که شاهد بودیم، با شروع بارش برف ضمن اقدام سریع و بموقع نسبت به نمکپاشی و بازگشایی معابر اقدام نمود.

 

وی افزود: با توجه به بارشهای اخیر برای جلوگیری از یخبندان هر روز ساعت 6 صبح و قبل از شروع ساعات اداری و مدارس، تمام اماکن عمومی و خیابانهای اصلی و فرعی نمک پاشی  می گردد و این اقدام در آینده و در صورت تداوم بارش برف ادامه خواهد داشت.

 

علی بخشی ادامه داد: ستاد برف روبی متشکل از نیروها و تجهیزات موتوری و خدمات شهری است که با استفاده از 2 دستگاه لودر،2دستگاه گریدر،2 دستگاه بابکت، 1 دستگاه کامیون مکانیزه نمک پاش ، 3 دستگاه کامیون بنز تک ،1 دستگاه کامیون ده چرخ در حال خدمت رسانی میباشند. میزان نمک مصرفی  نیز در 48 ساعت گذشته شامل نمک شکری ماشین مکانیزه تعداد 12 سرویس به میزان 100 تن و میزان نمک موجود در محل دپو 150 تن میباشد.

 

 وی همچنین میزان نمک مخلوط باشن مصرف شده را بالغ بر 250 تن و نمک کیسه ای  را حدود 30 تن  و میزان نمک مخلوط با شن موجود را حدود 220 تن اعلام کرد .

 

ایشان افزود: بر اساس آخرین اطلاعات بدست آمده در حال حاضر کلیه مسیرها باز و تردد در جریان می باشد و ستاد برف روبی آمادگی کامل دارد تادر صورت ادامه بارش نسبت به خدمات دهی به شهروندان عزیز اقدام نماید.

 

شهردار بومهن، در خصوص سطح انتظارات شهروندان در زمان بارش برف، خاطرنشان کرد:صبر و حوصله شهروندان در ارائه خدمات یک ضرورت است زیرا با شروع عملیات برف روبی، ارائه خدمات همزمان در تمامی نقاط شهری مقدور نیست و در این راستا لازم است شهروندان با صبر و بردباری ما را در انجام هر چه بهتر امور یاری کنند.

 

وی در پایان از شهروندان محترم خواست مشکلات و معضلات احتمالی به هنگام بارش برف و باران را به سامانه تلفن 137 خدمات شهری شهرداری بومهن گزارش نمایند.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

تعداد بازدید: 43
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal