1397/10/09 پیام تبریک شهردار بومهن به مناسبت فرارسیدن نهم دی ماه (روز بصیرت و میثاق امت با ولایت)
پیام تبریک شهردار بومهن به مناسبت فرارسیدن نهم دی ماه (روز بصیرت و میثاق امت با ولایت)

بسم الله الرحمن الرحیم

 

حماسه بزرگ 9دی ماه 1388 ضامن تجلی هویت و ماهیت انقلاب اسلامی و بصیرت ملت هوشیار ایران در صحنه های سرنوشت ساز تاریخی است، حرکتی آگاهانه و عالمانه در مقابل توطئه های خطرناک و فتنه آفرینانی که توسط دولت های استکباری و صهیونیستی مورد حمایت و مدیریت قرار می گرفت و ملت فهیم و آگاه ایران با حضور تاریخی خود با آرمان هایی برگرفته از اسلام ناب و با ایستادگی بر اصول و ارزش های انقلابی صحنه شکست و رسوایی را برای دشمنان قسم خورده ایران اسلامی رقم زد.

 
در این روز مردم متدین و حسینی با الهام از فرهنگ عاشورایی، پایبندی خود را به نظام جمهوری اسلامی ایران به نمایش گذاشتند و ثابت کردند که با ولایت مداری و ولایت پذیری در مقابل هر گونه توطئه ی دشمن از اصول و آرمان های خود دفاع خواهند کرد.

بی شک رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز درخنثی کردن توطئه از پیش طراحی شده دشمن نقش اساسی و راهبردی داشت و امروز ایران عزیز اسلامی در پرتو ولایت فقیه به سوی قله های پیشرفت وتعالی در حرکت است.

 

با گرامیداشت حماسه نهم دی، بار دیگر با آرمان های مقدس انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تجدید عهد و میثاق نموده و با ابراز انزجار از دشمنان انقلاب و میهن اسلامی اعلام می داریم در راه اهداف مقدس انقلاب، رهبری و نظام جمهوری اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.

 

سعید علی بخشی

شهردار بومهن

تعداد بازدید: 12
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پایگاه اطلاع رسانی شهرداری بومهن می باشد.
Powered by DorsaPortal